ATHE kursları

Esbm Business School’da hem çevrimiçi hem de kurum içi kurslar sunan Lisans ve lisansüstü Diploma kursları, öğrencilere bir lisans veya lisansüstü derece kazanmak için uygun bir yol sağlar.

Mesleki Nitelikler

Otel ve Ağırlama, Bilgi İşlem veya İşletme Yönetimi alanında bir yeterlilik kazanıyor olsanız da, ESBM İşletme Okulu tarafından verilen kurslar size lisans derecesine kadar devam etmenin yanı sıra eğitiminize devam etme seçeneği sunacaktır.

Tam bir BA veya MBA kazanmak ESBM ile basit ve düşük maliyetli bir seçenektir. Diplomanızı ESBM ile çevrimiçi olarak kazanın ve ardından bir Birleşik Krallık üniversitesi veya kendi Leicester İşletme Kolejimiz aracılığıyla uzaktan eğitim veya kampüste bir Lisans veya MBA derecesi alın.

Saygın İngiltere Üniversitelerinin Seçimi 

ATHE, giriş için tam olarak birçok üniversite ile doğrudan eklenme düzenlemelerine sahiptir.Alternatif olarak, öğrenciler kendi üniversitelerini seçebilirler.

Öğrenciler tarafından bunların genel kurallar olduğu anlaşılmalıdır. ESBM, öğrencilerinize sizin adınıza bir başvuruda bulunmayı planlıyorlarsa, tercih ettikleri üniversite veya yerel üniversite temsilcinizle güncel gereksinimleri kontrol etmelerini tavsiye eder. 

Aşağıdaki ESBM Business School tarafından sunulan programları keşfederek eğitiminize doğru bir sonraki adımı atın:

• İşletme Yönetimi - Seviye 3 Diploması
• Yönetim - Seviye 4/5 Genişletilmiş Diploması
• Otel ve Ağırlama - Seviye 4/5 Diploması
• BT ve Bilgi İşlem - Seviye 4/5 Diploması
• İşletme ve İdari Yönetim - Seviye 6 Diploması
• Stratejik Yönetim - Seviye 7 Diploma

 

Seviye 3 programları: Çoğu üniversite tarafından lisans programlarına giriş için kabul edilecektir. İngilizce dil yeterliliği gibi diğer giriş gereksinimlerine tabidir.

Seviye 4/5 programları: 240 krediyi elde et, çoğu üniversite mezun olmamış son yıl öğrencilerini kabul edecek.

Seviye 6 programları: Öğrencilerin çoğu üniversite lisansüstü yönetim programlarına girmesine izin verecektir. Ayrıca, ilgili iş deneyimi de gerekli olabilir.

Seviye 7 Programları: Birçok üniversite MBA kontör üzerine gelişmiş giriş olarak 120 kredi kabul edecektir. AMBA akredite MBA’lı üniversitelerin herhangi bir muafiyeti kabul etmeyeceğine dikkat edilmelidir. Ancak, genellikle giriş nitelikleri olarak seviye 6 veya seviye 7’yi kabul ederler.

Doldurma programları veya üniversiteye doğrudan giriş için ESBM’de veya İngiltere’de kampüste eğitim alın.

ESBM İşletme Okulu kursunu tamamlandıktan sonra, öğrenciler kampüste tercih yaparak başvurabilirler. Ayrıca, ESBM tarafından sunulan tüm akademik dersler Ofqual onaylıdır. Üniversiteler genellikle öğrencilere verilen kredileri kabul eder. 3. Seviye programlar için öğrenciler lisans programına başvurabilirler. Seviye 6 programları, çoğu üniversitede tam zamanlı lisansüstü eğitimine girmeye izin verecektir.

Seviye 3 İşletme Yönetimi

Seviye 3 ‘A-Seviye’ eşdeğeri yeterlilik, öğrencilerin bir işletme içinde çalışmak için gereken temel kavramları ve bir dizi yönetim prosedürünü öğrenmesine yardımcı olur. Öğrencilerin hem bir birey olarak hem de bir işletmedeki ekiplerde etkin şekilde çalışabilmeleri için gereken bilgileri öğretmek için özel olarak geliştirilmiştir. İyi bir işletme yönetimi becerisi geliştirmek, her şirket için çok önemlidir.

Seviye 3 Diploma İşletme Yönetimi, 6 modülden ve ödevlerden oluşur, her modül yaklaşık 40 rehberli öğrenim saatinden oluşur. Diploma tamamlanırken öğrenciler, öğretmen desteği ve web seminerleri, sosyal öğrenme forumu ve lisansüstü işletme derslerinin tamamlanmasına yardımcı olacak ek materyaller gibi çeşitli çalışma kaynaklarına erişebileceklerdir.

Bu dersi tamamlayan öğrenciler, Ofqual tarafından düzenlenen ATHE Seviye 3 İşletme Yönetimi yeterlilik derecesini alacaklardır. Öğrenciler daha sonra çeşitli Birleşik Krallık üniversitelerinden gelen BA Derecesi programına kabul olabilmek için başvuru yapma şansına sahip olacaktır. Alternatif olarak, öğrenciler Seviye 4/5 Genişletilmiş Diplomasını İşletme alanında okumayı seçebilir ve ardından İngiltere’deki çeşitli üniversitelerde BA Top Up tamamlamaya devam edebilirler.

 

 

Seviye 4/5 Otel ve Otelcilik Diploması

Online Otel Yönetimi kursu ile ağırlama endüstrisinde heyecan verici bir kariyer için bir an önce hazırlanın.

Çevrimiçi Konaklama Yönetimi programımızdaki öğrenciler, Konaklama endüstrisinde yetkin bir çalışan olması için gereken becerilere sahip öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış olan 4/5 240 kredilik bir kursa katılacaktır. Otel Yönetimi programı sırasında öğrenciler, diplomalarının tamamlanmasında yardımcı olacak öğretmen desteği ve web seminerlerine, sosyal bir öğrenme forumuna ve ek materyallere erişebilecekler. Öğrencilere sunulan destek hakkında daha fazla bilgi için Öğrenci sayfamızı ziyaret edin.

Her modül, önerilen alıştırmalardan, önerilen okumalardan, İnternet kaynaklarından ve kendi kendine test alıştırmalarından oluşan 30-50 saatlik ek isteğe bağlı malzemelerden oluşan 40 yönlendirmeli öğrenme materyalidir.

Online değerlendirmeleri ve yazılı ödevleri geçtikten sonra, öğrencilere bir ATHE diploması verilecek ve lisans derecesini tamamlayabileceksiniz. 

BT Düzeyinde ve Bilgisayarda Seviye 4/5 Diploması

Bilgisayarlara olan tutkunuzu bir kariyere dönüştürme arzunuz varsa, ESMB Online Business School tarafından sunulan BT ve Bilgi İşlem Diploması kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken bir derstir.

Online Seviye 4/5 BT ve Bilgi İşlem Diploması kursumuz, sizi bir BT uzmanı olmak için gereken becerilerle donatmak için tasarlanmış 240 kredilik bir derstir. Kursu tamamlarken öğrenciler, Öğretmen Desteği ve Web Seminerleri, ayrıca Sosyal Öğrenme Forumu ve Diploma kurslarının tamamlanmasında yardımcı olacak ek materyaller de dahil olmak üzere çeşitli destek hizmetlerine erişebileceklerdir .

Seviye 4/5 Yönetimde Genişletilmiş Diploma

Lisans Düzeyinde 4/5 Genişletilmiş Diploma Yönetimi, öğrencileri bir Birleşik Krallık üniversitesinde, kampüste veya uzak bir mesafeden tamamlayabilen, İşletme ve Yönetim Derecesi Lisans Derecesi dersinin son yılına kadar hızlı bir şekilde izlemek için tasarlanmış 240 kredilik bir derstir.

Bu ders 10 Seviye 4 modülden (120 kredi) ve 10 seviye 5 modülden (120 kredi) oluşur. Eğer bir öğrenci sadece Seviye 4’te ders almaya karar verirse, sadece 120 kredi alacaktır ve bir üniversite derecesi kursunun ilk yılından bir muafiyet için başvurabilir. 

Her modül, ek olarak 30-50 saatlik isteğe bağlı öğrenme materyaliyle birlikte, 40 rehberli öğrenme saatinden oluşur. Bu materyaller önerilen alıştırmaları, önerilen okumaları ve internet kaynaklarını içerir. 

 

Lisans Otel ve Konaklama İşletmeciliği Çevrimiçi Kursu

ESBM çevrimiçi Otel Yönetimi kursu aracılığıyla Konaklama endüstrisinde heyecan verici bir kariyer için hazırlanın.

Çevrimiçi Konaklama Yönetimi programımızdaki öğrenciler, konaklama endüstrisinde yetkin bir çalışan olması için gereken becerilere sahip öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış olan 4/5 240 kredilik bir kursa katılacaktır. Otel Yönetimi programı sırasında öğrenciler, diplomalarının tamamlanmasında yardımcı olacak öğretmen desteği ve web seminerlerine, sosyal bir öğrenme forumuna ve ek materyallere erişebilecekler. Öğrencilere sunulan destek hakkında daha fazla bilgi için öğrenci sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her modül, önerilen alıştırmalardan, önerilen okumalardan, internet kaynaklarından ve kendi kendine test alıştırmalarından oluşan 30-50 saatlik ek isteğe bağlı malzemelerden oluşan 40 yönlendirmeli öğrenme materyalidir. 

Seviye 6 Diploması İşletme ve İdari Yönetim

İşletme ve İdari Yönetim Yüksek Lisans Seviye 6 Diploması 10 modülden oluşmaktadır ve her modül yaklaşık 40 rehberli öğrenim saatinden oluşmaktadır.Online işletme diplomalarını tamamlarken, öğrenciler, öğretmen desteği ve web seminerleri, sosyal öğrenme forumu ve lisansüstü işletme kurslarının tamamlanmasında yardımcı olacak ek materyaller gibi çeşitli çalışma kaynaklarına erişebileceklerdir.

Bu kurs, en az 25 yaşında ve 5 yıl yönetici iş tecrübesi olan ve bir dereceye sahip olmayan, ancak MBA veya Lisansüstü işletme programı için okumak isteyenler için uygun olacaktır. Bu kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler, Stratejik Yönetimde Seviye 7 Yüksek Lisans Diplomasına kayıt olabilirler.

Stratejik Yönetimde Seviye 7 Diploması

Stratejik Yönetim Yüksek Lisans Seviye 7 Diploması, modül başına 40 rehberli öğrenme saati ile 30-modül (120 kredi) derstir. Tüm modüllerde tavsiye edilen alıştırmalar, önerilen okumalar, internet kaynakları ve kendi kendini test etme alıştırmalarından oluşan 30-50 ek isteğe bağlı materyaller vardır. Ayrıca Leicester veya Coventry’deki kolejimiz aracılığıyla 7/24 destek, özel ders ve çeşitli destek mekanizmalarına erişebileceksiniz.

Seviye 7 Diplomasını aldıktan sonra, çevrimiçi ya da kampüste bir MBA top-up kursu için başvurabilirsiniz. Doldurma kısmı genellikle, bir bitirme tezi veya bir modülden oluşan 60 krediden oluşur.

 

https://esbm.co/